SALON LINE  - kauplus, internetikauplus ja tellimiskataloogid juuksuritele, kosmeetikutele, pediküürijatele, maniküürijatele, massööridele, ilusalongide omanikele, SPA-keskustele, solaariumitele, antud alade koolidele ja õpilastele. Professionaalsed konsultatsioonid ja garantiid.  

SALON LINE on usaldusväärne partner, kes on läbinud prooviaja – töötame ilutööstuse alal alates 2001 aastast enam kui 12 000 lojaalse SALON LINE kliendiga Balti ja Skandinaavia turul, pakkudes parimat valikut iluprofessionaalidele!

Pakume kõige laiemat valikut ja parimaid hindu – SALON LINE valikus on üle 35 000 erineva ilusalongide ja juuksurite kaubaartikli.

Kõik kodulehel äratoodud artiklid on laos olemas ja te ei pea neid ootama. Kättetoimetamine Skandinaavias 3-4 tööpäeva, Balti riikides 1-2 tööpäeva.

Suurim kosmeetikatoodete, lisavahendite, elektriseadete ja salongi sisseseadete valik Balti riikides ja Skandinaavias (1800 m²), sisseseade ja töövahendite näidissaal (600 m²) ja kauplus ilutööstuse professionaalidele 3 korrusel Riias.  Tööks, rõõmuks ja hingele!

 

SALON LINE – kauplus juuksuritele: professionaalne juuksekosmeetika, juuksevärvid, juuksehooldusvahendid, soenguvahendid, habemeajamisvahendid, juuksuri seadmed, föönid, juuksuritoolid, kraanikausid, juuksuri kärud, laste kärud, klienditoolid, juuksekuivatid, juuksuri töövahendid, jalapingid, juuksuri lisavahendid.

SALON LINE – kauplus maniküürijatele ja pediküürijatele: küünelakid, küünegeelid, UV-geel, geellakid, küünekaunistused, kunstküüned, käte- ja jalgade hooldusvahendid ning professionaalne kosmeetika, pediküüriseadmed, elektrilised küüneviilid, EV-lambid, maniküürilauad.

SALON LINE kauplus kosmeetikutele: professionaalne kosmeetika, näo- ja kehakosmeetika, kosmeetiku lauad, kärud, toolid, seadmed, aurutid, suurenduslambid, impulss vahelduvvoolu aparaadid, ultraheli, ionoferees, ultraheli koorija, raadiosagedus, kavitatsioon, miostimulaator, naha lihvimine, mesoporatsioon (elektroporatsioon), endermoloogilised seadmed, ühekordselt kasutatavad materjalid, vaakum, lümfodrenaaž, fotoepilatsioon, hapnikuaparaadid, käterätikud, tekid.

SALON LINE kauplus ilutööstuse spetsialistidele:  kosmeetikute ja massööride, vahatajate professionaalsed seadmed, mööbel, kosmeetiku lauad, kõik massaaživahendid, SPA, massaažiõlid, kõrvarõngad, kõrvaaukude tegemise vahendid, solaariumid, päevitusvahendid, vahatamine, depileerimine,  suhkrupasta, vahatamisvahendid, vahasoojendaja, depileerimispaber, kulmu- ja ripsmevärvid, ühekordselt kasutatavad materjalid, desinfitseerimisvahendid, sterilisaatorid.