Teemantpeadega silumisseade Microdembrasion Vaata täismõõdus

Teemantpeadega silumisseade Microdembrasion

Teemantpeadega silumisseade kontrollitud ja ioonirohke koorimisravi jaoks.

Rohkem infot

F-834

Hea pakkumine

€ 355.00

See toimib kõige pindmisematel nahakihtidel, eemaldades surnud naharakud, väikesed kortsud ja vistrikud. Teemantsilumise instrument näo ja keha silumisprotseduuriks, otstega, mis on kaetud erineva suurusega teemantkristallidega. Seda protseduuri on võimalik teha kasutades erineva tugevusega vaakumit.  Üheksa vahetatava otsaga varustatud instrument kasutamiseks erinevates nahapiirkondades: 3 otsakut näo erinevate piirkondade jaoks; kaks spetsiaalset otsakut - väikesed silmad ja kortsud, 4 otsakut keha laiaulatuslikeks protseduurideks. Masinal on ergonoomiline disain, mis on lihtne ja kerge kasutada. Protseduurid peab läbi viima kuival nahal. Pärast  protseduuri on soovitatav peale kanda tooted, mis kaitsevad nahka UV kiirguse eest. Funktsioonid: Noorendab nahka, eemaldades marrasknahalt surnud naharakud ja vähendades aknearme;
Puhastab nahka ja poore rasust ja kogenud rasvast, parandab naha värvi, eemaldab puhituse näolt ja silmade ümbert; parandab naha elastsust, eemaldab väikesed kortust, silub nahka; parandab tuhmi, karedat nahka, muutes selle siledamaks. Eemaldab mitmet sorti naha pigmentatsiooni, vähendab venitusarme. Toniseerib nahka, nähtav tõstev efekt.
Omadused: ohutu, valutu, kõrvalnähtudeta, kliendi nahk ei vaja pärast protseduuri pikendatud puhkust.
Protseduur ei ole soovitatav, kui kliendil on mitteravitav nahaloova, ärritatud nahk, allergiad, hiljuti läbiviidud AHA hapet sisaldav preparaatprotseduur, ärge sooritage protseduuri sünnimärkidel või nende lähedal.

Klientide kommentaare pole hetkel.

Kirjutage oma ülevaade

Teemantpeadega silumisseade Microdembrasion

Teemantpeadega silumisseade Microdembrasion

Teemantpeadega silumisseade kontrollitud ja ioonirohke koorimisravi jaoks.

Kirjutage oma ülevaade