Salongiföön Gong Vaata täismõõdus

Salongiföön Gong

Gong on uuendusliku ja kõrgetasemelise disainiga innovaatiline juuksekuivatusüsteem.

Rohkem infot

€ 346.00

See mudel on disainitud laiemaks, suurendades õhuvoolu, mis tagab tagab mugavama protsessi. Ühendus, mis on loodud etapiti ja on kergesti kohandatav, võimaldab suuremat kuivatuskalde ulatust, mis protseduuri ajal tagab kliendile suurema mugavuse ja on juuksuri/meistri jaoks praktilisem. Gongi fööne pakutakse kolmes variatsioonis järgmiste omadustega:

• Gong 1 – automaatne taimeri ja termostaatiga. Integreeritud valgussignaallamp, mis näitab mehhanismi käivitumist ja määratud temperatuuritaseme saavutamist.
• Gong 2 – 2 kuivatuskiirust taimeri ja termostaatiga. Integreeritud valgussignaallamp näitab määratud temperatuuritaseme saavutamist. Sellel on 2 kiirusega kohandatav mootor, mis võimaldab saavutada juukselõikuse, stiili ja kuivatamise osas parimad tulemused.
• Gong 4 – 4 eriti intensiivset (turbo) kuivatuskiirust taimeri, kohandatava termostaadi ja signaallambiga. Nelja kiirusega mootor alates 600 pöördest minutis:
1. kiiruse seade: ette nähtud tehnilisteks juusteprotseduurideks ja loomulikuks juustekuivatamiseks
2. kiiruse seade: ette nähtud tehnilisteks juusteprotseduurideks ja tavaliseks juuksekuivatuseks
3. kiiruse seade: ette nähtud kiireks kuivatuseks
4. kiiruse seade: ette nähtud eriti kiireks kuivatuseks. Eriti kiire kuivatus on võimalik, kuna suur õhuvool on ühtlaselt jaotatud. Vahend on välja töötatud viisil, mis ei lase eriti kiire kuivatuse korral juustel sassi minna.
Võimsus: 1400 W

Klientide kommentaare pole hetkel.

Kirjutage oma ülevaade

Salongiföön Gong

Salongiföön Gong

Gong on uuendusliku ja kõrgetasemelise disainiga innovaatiline juuksekuivatusüsteem.

Kirjutage oma ülevaade